O nas

Krótka historia o nas

Żyjemy w czasach domowych rewolucji. Nawet najwięksi przeciwnicy remontów i zmian są ich złaknieni. Chcemy, aby nasze domy były przytulne, dawały schronienie, a jednocześnie marzymy o tym, aby nabrały niecodziennego wyglądu. Z tej potrzeby, która zrodziła się także w nas, powstało Noxe.

Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy zamiłowanie do wyjątkowych przedmiotów. Lubiliśmy je oglądać i kupować, ale zawsze czegoś nam brakowało. Większość wzorów powtarzała te same schematy, a jakość często pozostawiała wiele do życzenia. Postanowiliśmy wypełnić tę pustkę i tworzymy piękne poduszki dekoracyjne handmade oraz wiele innych ręcznie wytwarzanych produktów w przystępnych cenach.

Wszystko o nas na bieżąco. Polub nasz profil Facebook oraz śledź nas na Instagram.

Piękne polskie produkty handmade

O nas - poduszki dekoracyjne handmade

Wyjątkowe wyroby handmade dla Ciebie

Nie jesteśmy masową produkcją, tworzymy wyroby handmade. Nasza biżuteria jest wyjątkowa, nie ma drugiej identycznej sztuki, każda jest niepowtarzalna. Chcemy popularyzować polskie rzemiosło w kraju oraz za granicą. Nasze poduszki dekoracyjne i makramy mogą trafić także do Waszych domów.

Tworzymy z pasją

To nasza dewiza! W każdy przedmiot wkładamy pasję i miłość do tworzenia pięknych rzeczy. Dbamy o wszystkie detale już na etapie projektowania wzoru, doboru idealnych dla niego materiałów, do wykonania finalnego produktu. Dlatego nasze poduszki dekoracyjne, makramy i biżuteria są dla nas wyjątkowe.

Wypełnienia poduszek handmade Noxe

Wkłady do poduszek

Używamy wypełnienia z włókniny oraz kulki silikonowej, które posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. Mieszając je w specjalnych proporcjach sprawiamy, że poduszki dekoracyjne są dobrze wypełnione, a zarazem bardzo miękkie. Nasze wypełnienia są również antyalergiczne!

Wysokiej jakości tkaniny premium

Poświęcamy bardzo dużo czasu na selekcję tkanin do tworzenia naszych produktów. Wybieramy tylko te wysokiej jakości, aby spełnić Wasze oczekiwania. Nasze poduszki dekoracyjne handmade tworzymy z materiałów pochodzenia hiszpańskiego, włoskiego oraz polskiego. Zachwycają i są trwałe.

O nas - tkaniny premium
O nas - biżuteria z drewna i żywicy handmade

Biżuteria z egzotycznego drewna i żywicy

Do wyrobu biżuterii wykorzystujemy najciekawsze gatunki egzotycznego drewna. Znajdziesz u nas afrykańskie Wenge, Zebrano oraz Padouk. Przy selekcji kierujemy się przede wszystkim wyglądem drewna, aby w połączeniu z żywicą tworzyło piękne i unikalne zestawienie. Takie, które zachwyci naszych klientów!